קדמפה להשתמש בקשיים

מרכז מדיטציה קדמפה ישראל

ימי שני, 19:30-21:00, פרונטאלי או בזום

עם דניאל קורן

10$ למפגש, חינם למנויים  (לפרטים ורכישת מנוי)

'תרגול התודעה בשבע נקודות הוא טקסט חשוב וידוע בכתבים הבודהיסטים, שנכתב לפני כ900 שנה על ידי מסטר הקדמפה הבודיהסטי גשה צ׳קווה. הטקסט התמציתי מציג סדרת מדיטציות, הוראות, ותרגילים המבוססים על לוגיקה חותכת, המעוצבים להתמיר את התודעה ממצב של כאב ובלבול, למצב של שמחה עמוקה, אהבה, ולבסוף מצוי מלוא הפוטנציאל שלה - הארה.

בסדרה זו נעבור על עיקרי הטקסט: פיתוח אהבה וחמלה, והבנת הדברים כפי שהם - החוכמה של ריקות. כמו כן נסתכל על הדרך להתמיר את בעיות היומיום - אפילו הקשות ביותר - לגורמים להתפתחות אישית ורוחנית. ההסברים יהיו מבוססים על הפרשנות הפרקטית של גשה קלסנג גיאטסו כמוצגת בספרו 'Universal Compassion'

על ידי מדיטציה והסברים על החומר הנלמד, נטמיע את לימודיו של בודהה ללב כך שנשיג חוויה פרקטית של התובנות המהפכניות האלה בעצמנו.

בחודש מאי נתמקד בשיעריו של בודהה על עקרונות הקרמה, ואיך ההבנה הזו עוזרת לנו להפטר מכאב מנטאלי ולייצר שמחה, כאן ועכשיו ובעתיד.

06/06/22 - קרמה וטיהור התודעה משליליות

13/06/22 - *** אין מפגש - פסטיבל אביב בספרד ***

20/06/22 - הכוח של הבטחה

27/06/22 - מיומנות הוראה

/10/21  המכשול הראשי לפיתוח איכויות טובות 

כולם מוזמנים. .המפגשים מתקיימים בימי שני, 19:30, בזום ופרטנאלי

Daniel Koren

Daniel Koren, born in Tel-Aviv, Israel, is an Emmy Nominated Comedian/Composer based in Brooklyn NY and is now playing Mr. Noodle on 'Sesame Street.' As a Buddhist meditation teacher and practitioner, he is well known for his delightful sense of humor as well for his sincere, practical presentation of the teachings. He teaches the Wednesday evening and Friday morning meditation classes at KMCWB.

המפגשים כוללים לימוד בודהיזם ומדיטציה מודרכת
מותאם למתחילים ולמתקדמים כאחד

3 Comments

  1. […] סדרה נוספת: ׳להתערבב עם אהבה וחוכמה׳ ימי שני, 19:30 (לפרטים והרשמה) […]  2. […] לסדרת המפגשים השבועית: 'לתת שמחה׳ ימי שני, 19:45 לחצו כאן […]