קדמפה פרקטיקה1

מרכז מדיטציה קדמפה ישראל

הפרקטיקה של מדיטציה - מיני ריטריט

יום שבת ֻ• 28.05.22 • סשן ראשון 10-11:15; סשן שני 12:00-13:15.

המפגש יתקיים בדֵק, בגינה הקהיליתית, שכונת מעוז אביב, תל אביב.

20$. חינם למנויים.  (לפרטים ורכישת מנוי)

עם דניאל קורן

התרגול של מדיטציה הוא הרבה יותר מלעצום את העיניים ונסות לרגע להרגע. התרגול כפי שלימד בודהה מעוצב לפתח בתודעתינו חוכמה וצלילות שמאפשרים לנו להשאר שמחים, מחוברים לאכויתינו הטובות, ולהגיב באופן האפקטיבי ביותר, בין אם דברים מסתדרים כמו שרצינו ובין אם לא. בעזרת מדיטציה אנחנו לומדים מיומנות פנימית המאפשרת לנו להשאר מאוזנים, שמחים, עם היכולת להטיב עם עצמנו ועם הסביבה.

במיני ריטריט הזה, שני מפגשים בשבת בבוקר, נסתכל על עקרונות המדיטציה, לימודיו של בודהה על התודעה, והפוטנציאל הגדול שבה לשקט וחוכמה, נסתכל גם על מצבי התודעה הכואבים, להם בודהה קרא התעתועים, שחוסמים את הגישה לאיכויות הטובות האלה. הסשנים יכללו לימוד דבריו של בודהה, דהרמה, ומדיטציה מודרכת. בעזרת אלה נלמד לחוות בעצמנו את השקט והצלילות הטבעיים לתודעתינו, ואיך ניתן להתחיל להטמיע אותם ביומיום, בעבודה, במערכות יחסים, ולהנות מאורח חיים שמח ומיטיב יותר

מתרגשים להגיע לראשונה לשכונת מעוז אביב! ס

יום שבת /28.05.22 / 10:00-13:15/ רפידים 14 גינה קהילתית, שכונת מעוז אביב

Daniel Koren

Daniel Koren, born in Tel-Aviv, Israel, is an Emmy Nominated Comedian/Composer based in Brooklyn NY and is now playing Mr. Noodle on 'Sesame Street.' As a Buddhist meditation teacher and practitioner, he is well known for his delightful sense of humor as well for his sincere, practical presentation of the teachings. He teaches the Wednesday evening and Friday morning meditation classes at KMCWB.